فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۱ ۱۸
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2YHYsdmFINiv2YfZiiDZiCDYstmK2KjYpyDYs9in2LLZiiDYr9ix2K7YqtqG2Ycg2YfYpyDYr9ixINmF2K3ZiNixINmH2KfZiiDYp9i12YTZiiDZhdmG2LfZgtmHINmK2YM=

در راستای گرامیداشت هفته وحدت اجرایی گردید؛

فرم دهی و زیبا سازی درختچه ها در محور های اصلی منطقه یک

شهردار منطقه یک از اجرای عملیات هرس، فرم دهی و زیبا سازی درختچه های محور های اصلی این منطقه با هدف افزایش جلوه های بصری در راستای گرامیداشت هفته وحدت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، کوروش باوندی با بیان اینکه نظم بخشی به فضای سبز سبب ایجاد محیط های جذاب و چشم نواز در شهر می گردد اظهار کرد: در راستای گرامیداشت هفته وحدت و با هدف ارتقای جلوه های بصری شهری درختچه های محور های اصلی این منطقه با اجرای عملیات هرس فرم دهی و زیبا سازی گردیدند.

وی ادامه داد: در این عملیات که به همت همکاران اجرایی این منطقه صورت پذیرفت درختچه های لچگی ها و آیلند میانی محور های اصلی این منطقه با اجرای طرح های جذاب و خلاقانه هرس گردیدند. این اقدام ضمن بالا بردن جلوه های بصری موجب نظم بخشی و حذف برگ های خشک و نازیبا نیز می گردد.

شهردار منطقه یک ضمن تقدیر از شهروندان مشارکت جو از آنان خواست تا با حفظ و نگهداری از سرمایه های طبیعی و فضاهای سبز شهری، شهرداری را در حفظ و نگهداری شهری همیشه سبز یاری رسانند.

آدرس کوتاه شده: