فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۰۰:۱۴ ۱۵
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2LHZiNmD2LQg2KfYtti32LHYp9ix2Yog2KjZiti0INin2LIgNjUwINmF2KrYsdmF2LHYqNi5INin2LIg2YXYudin2KjYsSDYs9i32K0g2YbYp9it2YrZhzEg2YXZhti32YLZhw==

با هدف پاسخگویی به درخواست شهروندان در منطقه یک اجرایی گردید؛

اجرای عملیات روکش اضطراری بیش از 650 مترمربع از معابر سطح ناحیه1 منطقه

شهردار منطقه یک ازعملیات بهسازی بیش از 650مترمربع روکش آسفالت غیر مکانیزه و ضروری با هدف پاسخگویی به درخواست شهروندان در معابر سطح ناحیه1 این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک،کوروش باوندی با تاکید بر اینکه تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود؛ اظهار کرد: در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت باهدف افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در راستای پاسخگویی به نیاز شهروندان تا همکنون 650 مترمربع از معابر سطح منطقه مورد اجرای عملیات بازسازی قرار گرفته و با هدف افزایش کیفیت آسفالت این عملیات در تمام محلات سطح منطقه در حال ادامه می باشد.

باوندی تصریح کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

آدرس کوتاه شده: