فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۲۰ ۲۲
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2LLZitixINiz2KfYstmKINmIINin2LXZhNin2K0g2LTZitioINio2Kcg2YfYr9mBINmH2K/Yp9mK2Kog2KLYqCDZh9in2Yog2LPYt9it2Yog2YPZhNin2YfYr9mI2LIgNDAuNg==

در راستای ساماندهی آب های سطحی در منطقه یک اجرایی گردید؛

اجرای عملیات زیر سازی و اصلاح شیب با هدف هدایت آب های سطحی کلاهدوز 40.6

شهردار منطقه یک از اجرای عملیات زیر سازی و اصلاح شیب با هدف ساماندهی و هدایت آب های سطحی در کلاهدوز 40.6 این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای ساماندهی و هدایت آب های سطحی و در آستانه فصل بارش نزولات آسمانی عملیات زیر سازی و اصلاح شیب در خیابان کلاهدوز 40.6 این منطقه اجرایی گردید.

وی ادامه داد: این طرح با هدف پیشگیری از آب گرفتگی و آب افتادگی در معبر خیابان کلاهدوز 40.6 با انجام عملیات زیر سازی، تراش و روکش آسفالت با مساحت 900 متر مربع اجرایی شده است که امید می رود با اجرای این طرح در فصل بارش نزولات آسمانی ضمن رفع مشکلات موجود از نفوذ آب به لایه های زیرین آسفالت جلوگیری به عمل آید.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: متاسفانه یکی از معضلات شهری ایجاد حفاری های غیر اصولی و تخریب آسفالت توسط افراد حقیقی و شرکت های خدماتی بوده است که همه ساله موجب تحمیل هزینه های قابل توجهی به شهر می شود، وی همچنین ضمن تقدیر از شهروندان مشارکت جو از آنان خواست تا در صورت مشاهده حفاری و تخریب آسفالت مراتب را با شماره تماس ۱۳۷ اعلام نمایند.

آدرس کوتاه شده: