فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۴۳ ۳۴
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2KfYtdmE2KfYrSDZh9mG2K/Ys9mKINiu2YrYp9io2KfZhiDZhtin2LXYsSDYrtiz2LHZiCAyMyDYr9ixINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgyDYp9is2LHYp9mK2Yog2q/Ysdiv2YrYrw==

با هدف اصلاح تقاطع و کنترل ترافیک اجرایی شد؛

اصلاح هندسی خیابان ناصر خسرو 23 در منطقه یک اجرایی گردید

شهردار منطقه یک از آغاز پروژه اصلاح هندسی خیابان ناصر خسرو 23 در راستای اصلاح تقاطع ها و رفع موانع ترافیکی در این خیابان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای رفع موانع ترافیکی در خیابان ناصر خسرو و با هدف پاسخگویی به درخواست های شهروندی خیابان ناصر خسرو 23 این منطقه اصلاح هندسی می گردد.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه های مدیریت شهری و شهرداری کنترل وضعیت ترافیک و امنیت بخشی به تردد وسایل نقلیه در معابر شهری می باشد که در این راستا با هدف پاسخگویی به درخواست های شهروندان و با تلاش و همت همکاران اداره اجرایی این منطقه پروژه اصلاح هندسی خیابان ناصر خسرو 23 با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: یکی از راه های کنترل وضعیت ترافیک معابر پر تردد شهر اصلاح هندسی این معابر می باشد که علاوه بر بالا برردن سطح امینی تردد خودروها موجب کاهش تصادفات و تخلفات رانندگی نیز می گردد.

آدرس کوتاه شده: