فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۲ ۲۳
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2YbYtdioIDI1MCDZhdiq2LEg2LfZiNmEINiu2Lcg2KLYsdin2YPYsyDYr9ixINmF2LnYp9io2LEg2LPYt9itINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgw==

در راستای حمایت از نابینایان صورت پذیرفت؛

اجرای عملیات نصب 250 متر طول خط آراکس در معابر سطح منطقه یک

شهردار منطقه یک از نصب 250 متر طول آراکس "خطوط ویژه نابینایان" در معابر سطح این منطقه با هدف حمایت از نابینایان عزیز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مشهد، کوروش باوندی با بیان اینکه با هدف حمایت از نابینایان عزیز پیاده راه ها به خط اراکس مجهز می گردند اظهار کرد: در راستای ایمنی بخشی به تردد توان یابان 250 متر طول از پیاده راه های ملک آباد، ارشاد، خیام و ملاصدرا به خط آراکس مجهز گردیدند.

وی افزود: یکی از مهمترین اهداف اجرای این عملیات رفع نواقص و مرمت پیاده رو های فاقد خط آراکس و استاندارد سازی این معابر به جهت بهره مندی توان یابان می باشد که با همت همکاران اجرایی این منطقه نواقص موجود شناسایی و با نصب خطوط آراکس مرمت و بازپیرایی گردیدند.

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: کسب رضایت شهروندان در اجرای پروژه های شهری نقش بسزایی دارد که شهرداری منطقه یک مشهد مقدس همواره با شناسایی نیاز های ساکنین و شهروندان از تمامی توان و امکانات موجود در راستای ارتقاء سطح کیفیت زندگی بهره برده است.

آدرس کوتاه شده: