فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵ ۸
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2KjZiti0IDEyMDAg2YXYqtixINmF2LHYqNi5INin2LIg2YXYudin2KjYsSDZhdmG2LfZgtmHINmK2YMg2YXYsdmF2Kog2Ygg2YTZg9mHINqv2YrYsdmKINii2LPZgdin2YTYqiDar9ix2K/ZitivLg==

بیش 1200 متر مربع از معابر منطقه یک مرمت و لکه گیری آسفالت گردید.

شهردار منطقه یک از اجرای 1200 متر مربع لکه گیری آسفالت در راستای پاسخگویی به پیام ها و درخواست های شهروندان از ابتدای سال جاری تا کنون در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای پاسخگویی به نیاز ها و درخواست های شهروندان در سامانه مردمی 137 در 115 درخواست اخذ شده از شهروندان میزان 1200 متر مربع از معابر سطح منطقه مرمت و لکه گیری آسفالت صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان در راستای پاسخگویی به نیازهای مردمی، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: تمامی این اقدامات در راستای رضایت شهروندان و ارتقا سطح کیفیت عبور و مرور بیان نمود و از آنان خواست تا با عدم حفاری های غیر مجاز و تخریب آسفالت شهرداری را در حفظ و نگهداری از معابر شهری یاری نمایند و در صورت مشاهده تخلفات مراتب را به سامانه 137 اعلام نمایند.

آدرس کوتاه شده: