فهرست طبقات
چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ۱۸:۴۲ ۱۱
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2YHYttinINii2LHYp9mK2Yog2LPYt9itINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgyDYqNmHINmF2YbYp9iz2KjYqiDYr9mH2Ycg2YjZhNin2YrYqiDZiCDYudmK2K8g2LPYudmK2K8g2YLYsdio2KfZhg==

اقدامات ویژه دهه ولایت در منطقه یک؛

فضا آرایی سطح منطقه یک به مناسبت دهه ولایت و عید سعید قربان

شهردار منطقه یک از فضا آرایی و نور افشانی این منطقه در دهه ولایت و عید سعید غدیر در تمامی محلات و معابر اصلی این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مشهد، کوروش باوندی با اعلام این خبر، اظهار کرد: این عملیات که به مناسبت اعیاد قربان و غدیر در سطح منطقه صورت پذیرفت در راستای زیبا سازی بصری و افزایش حس نشاط در شهروندان اجرایی گردیده است.

وی با اشاره به اجرای 6 المان شمسه،4 المان گل، ریسه بندی با طرح ها و نقوش جدید و جذاب، 7 عدد چراغ گوبو، 14 سری ریسه عرضی جدید، اکران بیش از 2000 متر مربع پارچه الوان رنگی و 6000 متر طول ریسه مناسبتی در معابر سطح منطقه خاطر نشان کرد: تمامی این اقدامات با هدف جلب رضایت شهروندان و افزایش جلوه بصری شهر صورت پذیرفته و امید است تلاش های صورت گرفته موجب رضایت مجاورین و زائرین بارگاه ثامن الحجج (ع) قرار گرفته باشد.

شهردار منطقه یک با بیان اینکه عید سعید غدیر از بزرگترین اعیاد شیعه می باشد تصریح کرد: در دهه ولایت با همت همکاران اجرایی 28 برنامه ویژه در محلات و سطح منطقه یک برگزار گردید.

آدرس کوتاه شده: