فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۱۵ ۲۰
طبقه بندی: سال 1400
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2KfZhdit2Kcg2K/ZitmI2KfYsSDZhtmI2YrYs9mK2Iwg2KzZhdi5INii2YjYsdmKINm+2YjYs9iq2LEg2Ygg2KjZhtix2YfYp9mKINi62YrYsSDZhdis2KfYsiDYr9ixINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgw==

اجرای عملیات امحا دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنرهای غیر مجاز در منطقه یک

شهردار منطقه یک از اجرای عملیات امحا 2300 متر مربع دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنرهای غیر مجاز در 3ماهه ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای زیبا سازی بصری و پاکسازی محیطی و رفع آلودگی های بصری، عملیات پاکسازی محیطی شامل امحا 2300 متر مربع دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنر های غیر مجاز از ابتدای سال جاری تا کنون در سطح این منطقه اجرایی گردیده است.

وی ادامه داد: طبق ماده 92 قانون شهرداری ها ، آگهی ها و دیوار نویسی های غیر مجاز جرم محسوب می شود و در محضر قانون ارتکاب به جرم در این گونه موارد به نوعی نقض آشکار حقوق شهروندی است. در این راستا محل های مذکور مشخص شده و تمامی محلات سطح منطقه پاکسازی گردید.

شهردار منطقه یک هدف از اجرای این طرح را حذف آلودگی های بصری ، آراستگی منظر شهر و ارتقای زیبایی نمای شهری دانست و تاکید کرد: لازم است که شهروندان گرامی قبل از هرگونه دیوار نویسی، نصب بنر و پوستر های تبلیغاتی مجوز های لازم را اخذ نمایند تا مانع از بروز هرگونه مشکل برای خود و سایر شهروندان شوند.

آدرس کوتاه شده: