فهرست طبقات
پنجشنبه, ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۱۴ ۱۹
طبقه بندی: سال 1400
چچ
اجرای عملیات مرمت و بازسازی مسیر دوچرخه خیام،احمد آباد و دانشگاه منطقه یک

اجرای عملیات مرمت و بازسازی مسیر دوچرخه خیام،احمد آباد و دانشگاه منطقه یک

شهردار منطقه یک از اجرای عملیات مرمت و بازسازی مسیر دوچرخه بولوار های خیام،احمد آباد و خیابان دانشگاه این منطقه در راستای امنیت بخشی به تردد دوچرخه سواران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک ،کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای افزایش رفاه حال شهروندان، ورزشکاران و همچنین در خصوص ایجاد زیرساخت برای استفاده حداکثری شهروندان از حمل و نقل پاک و لزوم تأمین ایمنی تردد دوچرخه سواران و عابران پیاده، عملیات بازسازی و ترمیم مسیرهای دوچرخه بولوار های خیام و احمد آباد و خیابان دانشگاه این منطقه اجرایی گردید.

وی تصریح کرد: امنیت بخشی به تردد دوچرخه سواران، افزایش سطح رفاه و تشویق شهروندان به جایگزینی حمل و نقل پاک و ارتقاء سطح سلامت جامعه از اهداف اجرایی شدن این پروژه نام برد و در این راستا مسیر های ویژه دوچرخه این معابر با انجام روکش و ترمیم آسفالت، نصب علائم ترافیکی، نصب گارد ریل جهت ایمنی بخشی به تردد ورزشکاران و جلوگیری از ورود وسایل نقلیه موتوری و رنگ آمیزی باز پیرایی گردید.

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: اعتبار اجرای این عملیات بالغ بر شش میلیارد و پانصد میلیون ریال بوده است که امیدواریم این اقدامات ضمن ترویج فرهنگ گسترش دوچرخه سواری در امر حمل و نقل درون شهری پاک و کاهش آلودگی هوا، موجب نشاط و تندرستی جامعه نیز گردد.