فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵ ۶۱
طبقه بندی: سال 1399
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYrtmE2KfZgtin2YbZhyDZhtmK2YXZg9iqINmF2K7YtdmI2LUg2KrZiNin2YbZitin2KjYp9mGINiv2LEg2KjZiNiz2KrYp9mGINmH2KfZiiDZhdmG2LfZgtmHINmK2YM=

اجرای خلاقانه نیمکت مخصوص توانیابان در بوستان های منطقه یک

شهردار منطقه یک از اجرای خلاقانه نیمکت مخصوص توانیابان در اقدامات اجرایی استقبال از بهار 1400 در بوستان های سطح منطقه این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد در آستانه بهار 1400 نیمکت های مخصوص توان یابان با استفاده از چوب حاصله از الوارهای قطاعی شده موارد خشک و خطری طراحی و در بوستان های سطح این منطقه نصب گردیدند.

وی ادامه داد: این اقدام خلاقانه علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و منابع موجب باعث ایجاد جلوه های چشم نواز طبیعی و به تصویر کشیدن هنر های خلاقانه از مواد بازیافتی حاصله از درختان خشک و خطری می باشد که در اجرای این پروژه شهروندان توان یاب حائز اهمیت ویژه ای هستند.

شهردار منطقه یک این اقدام خلاقانه را یکی از اقدامات برجسته اجرایی استقبال از بهار 1400 ذکر نمود و خاطر نشان کرد: تمامی این اقدامات در راستای رضایت شهروندان زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) صورت پذیرفته است .

آدرس کوتاه شده: