فهرست طبقات
یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲ ۲۴
طبقه بندی: سال 1399
چچ
2K/YsSDYotiz2KrYp9mG2Ycg2KjZh9in2LEgMTQwMCDZhdmK2K/Yp9mGINi02LHZiti52KrZiiDZhdmG2LfZgtmHINmK2YMg2LrYsdmCINqv2YQg2LTYry4=

در آستانه بهار 1400 میدان شریعتی منطقه یک غرق گل شد.

شهردار منطقه یک از کاشت 51.800 بوته گل همیشه بهار، بنفشه و شب بو در راستای استقبال از بهار 1400 در میدان شریعتی این منطقه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در آستانه بهار 1400 میدان شریعتی این منطقه که از پر ترددترین میدان های مرکزی شهر است با کاشت 51.800 بوته گل همیشه بهار، بنفشه و شب بو غرق در گل شد.

وی ادامه داد: همه ساله با نزدیک شدن به پایان سال و شروع سال جدید در آستانه فرا رسیدن فصل بهار شهرداری منطقه یک اقدام به کاشت گل های فصلی و جلوه بخشی به فضاهای شهری نموده و به استقبال بهار و سال جدید میرود که امسال نیز با برنامه ریزی های صورت پذیرفته در راستای افزایش جلوه های بصری در طرح استقبال از بهار 1400 هفتصد و هشتاد هزار بوته گل در سطح منطقه کاشته خواهد شد.

شهردار منطقه یک خاطر نشان کرد: وجود گل در کنار مبلمان شهری در کلان شهرها علاوه بر افزایش جلوه های بصری موجب ایجاد حس نشاط و سرزندگی در بین شهروندان خواهد شد و امیدواریم با تلاش و همت در راستای به جلوه کشیدن بهار و طبیعت موجب رضایت مجاورین و زائرین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج (ع) بشویم.

آدرس کوتاه شده: