فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵ ۲۶
طبقه بندی: سال 1399
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YbYtNiz2Kog2LXZitmF2KfZhtmHINix2YjYptiz2KfZiiDYtNmI2LHYp9mKINin2KzYqtmF2KfYudmKINmF2K3ZhNin2Kog2YXZhti32YLZhyDZitmDINiv2LEg2YHYsdmH2YbaryDYs9ix2KfZiiDYp9mG2KrYuNin2LE=

برگزاری نشست صیمانه روئسای شورای اجتماعی محلات منطقه یک در فرهنگ سرای انتظار

شهردار منطقه یک از برگزاری نشست صمیمانه روئسای شورای اجتماعی محلات منطقه یک با حضور خانم رمارم عضو محترم شورای اسلامی شهر و کمیته نظارتی شماره 3 منطقه یک در محل فرهنگ سرای انتظار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک: این نشست با حضور سرکار خانم رمارم عضو محترم شورای اسلامی شهر و کمیته نظارتی منطقه یک، کوروش باوندی شهردار منطقه، احسان شریعتی معاون اجرایی، روح اله قاسم زاده رئیس دبیرخانه شوارای اجتماعی محلات مشهد و رئسای یازده محله منطقه یک، در خصوص بررسی پروژه های اجرایی و مشکلات محلات با رعایت پروتکل های بهداشتی در فرهنگ سرای انتظار برگزار گردید.

در این نشست پروژه های اجرایی منطقه در دو ساله اخیر مورد بررسی قرار گرفت و ضمن بیان مسائل و مشکلات موجود در محلات این منطقه توسط رئسای شوراهای اجتماعی محلات راهکارها و اقدامات صورت پذیرفته در مسیر حل مشکلات توسط شهردار و معاون منطقه پاسخگویی گردید. همچنین به رسم یادبود و سپاس از تلاشهای صورت پذیرفته به جهت تعالی محلات از روئسای محترم یازده محله این منطقه تجلیل و با اهداء لوح سپاس، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

آدرس کوتاه شده: