فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ۳۰
طبقه بندی: سال ۱۳۹۹
چچ
بهسازی و تثبیت آسفالت بیش از 266 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه یک

بهسازی و تثبیت آسفالت بیش از 266 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه یک

شهردار منطقه یک از بهسازی و تثبیت بیش از 266 هزار متر مربع از آسفالت معابر سطح این منطقه از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای کیفیت سطح آسفالت و بهبود وضعیت تردد بیش از 266 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه مورد عملیات بهسازی و تثبیت آسفالت قرار گرفته و هدف اصلی اجرای این عملیات پاسخگویی به درخواست های شهروندان و جلب رضایت ایشان ذکر نمود.

وی ادامه داد: بهسازی و تثبیت آسفالت باهدف جلب رضایت و رفاه شهروندان، بالا بردن کیفیت تردد وسایل نقلیه و سهولت در تردد شهروندان اشاره نمود که با اعتباری بالغ بر 131 میلیارد ریال با شناسایی و کارشناسی آسفالت معیوب معابر پر تردد صورت پذیرفته است .

وی خاطر نشان کرد؛ رسیدگی به درخواست های مردمی و بالابردن سطح کیفیت زندگی شهروندان همیشه از اهمیت زیاد برخوردار بوده و رفع معضل آسفالت نیازمند اولویت بندی بر اساس حجم تردد و درخواست شهروندان بوده که در دستور کار این اداره قرار دارد.

شهردار منطقه یک ضمن تقدیر از شهروندان مشارکت جو از آنان خواست تا قبل از هر گونه حفاری ضمن مراجعه به شهرداری مجوز مربوطه را اخذ نمایند و در صورت مشاهده مرارد تخریب آسفالت مراتب را به سامانه 137 شهرداری اعلام نمایند.