فهرست طبقات
چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ۴۲
طبقه بندی: سال 1399
چچ
2YTZg9mHINqv2YrYsdmKINmIINii2LPZgdin2YTYqiDYsdmI2LLYp9mG2Ycg2KjZiti0INin2LIgMzAwINmF2KrYsdmF2LHYqNi5INin2LIg2YXYudin2KjYsSDYs9i32K0g2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXZhti32YLZhyAx

لکه گیری و آسفالت روزانه بیش از 300 مترمربع از معابر سطح شهرداری منطقه 1

در راستای پاسخگویی به پیام های مردمی کوروش باوندی شهردار منطقه 1 از اجرای روزانه بیش از 300 مترمربع لکه گیری و بهبود آسفالت در راستای پاسخگویی به پیام ها و درخواست های شهروندان در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، کوروش باوندی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای پاسخگویی به نیاز ها و درخواست های شهروندان در سامانه مردمی 137 روزانه بیش از 300 مترمربع از معابر سطح منطقه مرمت و لکه گیری آسفالت صورت پذیرفته است.

وی افزود: هدف از عملیات لکه گیری و آسفالت معابر، جلوگیری از نفوذ آب به لایه های زیرین، جلوگیری از خرابی و افزایش امنیت و سهولت در تردد شهروندان و وسایل نقلیه می باشد. رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان در راستای پاسخگویی به نیازهای مردمی، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.

در این راستا شهردار منطقه یک از شهروندان خواست تا با عدم حفاری های غیر مجاز و تخریب آسفالت شهرداری را در حفظ و نگهداری از معابر شهری یاری نمایند و در صورت مشاهده تخلفات در این حوزه مراتب را با سامانه 137 شکایات مردمی اعلام نمایند.

آدرس کوتاه شده: