فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸ ۱۲۸
طبقه بندی: سال 1399
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYqNmK2LQg2KfYsiAxNTAwINmF2KrYsSDZhdix2KjYuSDZhtmC2KfYtNmKINiv2YrZiNin2LHZiiDYr9ixINmF2K/Yp9ix2LMg2LPYt9itINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgyA=

با شروع سال تحصیلی جدید صورت پذیرفت؛

اجرای بیش از 1500 متر مربع نقاشی دیواری در مدارس سطح منطقه یک

کوروش باوندی شهردار منطقه یک از اجرای بیش از 1500 متر مربع نقاشی دیواری در راستای زیبا سازی نمای بصری شهری و با هدف تامین آرامش روحی و روانی دانش آموزان و زیباسازی نمای بصری در مدارس سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، کوروش باوندی با اعلام این خبر گفت: اجرای 1500 متر مربع نقاشی دیواری به منظور آفرینش فضاهای زیبا و خاطره انگیز در ذهن دانش‌آموزان و ایجاد محیطی شاداب و پویا برای محصلان مدارس منطقه صورت پذیرفت.

وی با اشاره به انتخاب هدفمند مدارس برای اجرا اظهار کرد: بر اساس تصمیمات کارشناسی، مدارسی که در سال های گذشته نقاشی دیواری برای انها اجرا نشده بود  شناسایی شده و نسبت به بازسازی و بهسازی دیواره‌ها به ویژه با بهره‌گیری از نقاشی دیواری اقدام گردیدکوروش باوندی افزود؛ در این راستا مدارس شهید شمسایی، شهید یوسفی، شهید بنا خسروی، شهید آیت الله مدنی مورد اجرای نقاشی دیواری قرار گرفتند.

شهردار منطقه یک ادامه داد: نقاشی دیواری‌ها براساس طرح‌های مصوب مدیریت امور هنری شهرداری مشهد و با مضامین طرح‌های اسلیمی، ورزش، طبیعت، چهار فصل و ... اجرا گردید.

آدرس کوتاه شده: