فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۵۶ ۱۱۸
طبقه بندی: سال 1398
چچ
2LfYsdin2K3ZiiDYrtmE2KfZgtin2YbZhyDZhtmC2KfYtNmKINmIINiz2KfZitmHINmH2KfZiiDYs9mHINio2LnYr9mKINiv2LEg2YXYudin2KjYsSDZvtixINiq2LHYr9ivINiz2LfYrSDZhdmG2LfZgtmHINmK2YM=

طراحی خلاقانه نقاشی و سایه های سه بعدی در معابر پر تردد سطح منطقه یک

رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک از طراحی خلاقانه نقاشی ها و سایه های سه بعدی بر روی گذرگاه های عابر پیاده و مبلمان شهری سطح منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، وحید زارعی با تاکید بر لزوم انجام اقدامات خلاقانه و نشاط آور، گفت: انجام این اقدامات علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، موجب ایجاد نشاط وشادابی در سطح منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه افزایش زیبایی بصری یکی دیگر از اهداف اجرای این طرح می باشد، اظهار کرد: شهروندان از  اجرای طرح های خلاقانه استقبال کرده و انجام این اقدامات موجب رضایتمندی آنان از مدیریت شهری  می شود.

وحید زارعی ادامه داد؛ در این راستا در گذرگاه های عابر پیاده و مبلمان شهری سطح منطقه در خیابان راهنمایی بلوار احمد اباد نقاشی سه بعدی در معبر پیاده و طراحی بازی های نوستالژیک مار پله در ابتدای بلوار رضا و خلق سایه های فرضی خلاقانه در مبلمان شهری بلوار احمد آباد طراحی و ترسیم گردید .

 

 

آدرس کوتاه شده: