فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۲۰:۴۱ ۸۹
طبقه بندی: سال 1398
چچ
2LbYryDYudmB2YjZhtmKINmIINqv2YbYryDYstiv2KfZitmKINmF2LnYp9io2LEg2Ygg2KfZhdin2YPZhiDYudmF2YjZhdmKINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgw==

در راستای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا

ضد عفونی و گند زدایی معابر و اماکن عمومی منطقه یک

رئیس اداره محیط زیست و خدمات شهری منطقه یک در راستای مقابله و اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا از ضد عفونی و گند زدایی معابر، ایستگاههای مترو و اتوبوس، سرویسهای بهداشتی و کلیه اماکن عمومی سطح منطقه خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، رئیس اداره محیط زیست و خدمات شهری با بیان این خبر اظهار کرد؛ با همت و تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارگران این اداره و در راستای مقابله و شکست ویروس کرونا تمامی معابر، ایستگاههای مترو و اتوبوس، سرویسهای بهداشتی و کلیه اماکن عمومی سطح منطقه ضد عفونی و گند زدایی گردید .

وحید زارعی ادامه داد؛ این عملیات در راستای مقابله و پیشگیری شهروندان از ابتلا به ویروس کرونا بوده و در این اقدام از کلیه امکانات شامل: ماشین آلات و دستگاههای پمپاژ، البسه ایزوله و... استفاده شد .

وی خاطر نشان کرد ؛ اقدامات این اداره در مقابله و شکست ویروس کرونا بصورت شبانه روزی ادامه دارد و از شهرندان خواست با رعایت اصول بهداشتی و در خانه ماندن شهرداری را در شکست این ویروس یاری رسانند .

 

آدرس کوتاه شده: