فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۲۳:۴۴ ۱۵۹۸
طبقه بندی: سال 1398
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2KzYtNmG2YjYp9ix2Ycg2KrZgdix2YrYrdmKINmI2LHYsti02Yog2KrYp9io2LPYqtin2YYg2LTYp9ivINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDZitmD

برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی تابستان شاد در منطقه یک

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یک از برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی تابستان شاد ویژه کودکان در بوستان جامی این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، منظر قالیباف با بیان این خبر، اظهار کرد: این جشنواره به منظور ایجاد محیطی شاد و  بانشاط برای کودکان و آماده سازی ذهن آنان در راستای ارائه ایده های نو و خلاق از طریق بازی های تفریحی سالم و شاد کودکانه در بوستان جامی برگزار شد.
 وی با اشاره به اینکه حضور کودکان در فضایی شاد با بازی های هدفمند و سالم می تواند ذهنی خلاق را برای آنان ایجاد نموده و تاثیرات مثبت جسمی و روانی برای کودک به ارمغان بیاورد، افزود: سبک زندگی امروز موجب شده که کودکان و نوجوانان بیشتر جذب بازی های کامپیوتری شوند و   بیشتر ساعات روز  را بدون هیچگونه فعالیت جسمانی سپری کنند  اما برپایی چنین جشنواره هایی درارتقای سطح تندرستی و سلامت ، نشاط و سرزندگی  اجتماعی آنان تاثیر مثبتی خواهد داشت.
رئیس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یک افزود: این جشنواره به همراه برپایی غرفه های حلقه های رنگی ، میدان چابکی ، چتر هیجان ، نقاشی رول ، گرافیک اورگانیک ، بازی با پارچه های رنگی ، گِل و خلاقیت ، رنگ و تمرکز و... با حضور پرشور و استقبال خوب کودکان و خانواده انان برگزار شد. 
قالیباف تصریح کرد: همچنین در راستای حمایت از صنعتگران حوزه صنایع دستی، اشاعه و رواج استفاده از صنایع دستی ایرانی از هنرمندان شاخص رشته های متعدد این حوزه دعوت به عمل آمد تا با حضور در این رویداد  فرصت ارائه آثار خود را داشته باشند.
 
 
 
 
آدرس کوتاه شده: