فهرست طبقات
سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۵۷ ۱۱۰
طبقه بندی: سال 1397
چچ
2YPYs9ioINix2KrYqNmHINio2LHYqtixINmF2YbYt9mC2Ycg2YrZgyDYr9ixINi02KfYrti1INio2YfYsdmHINio2LHYr9in2LHZiiDYp9iyINiz2KfZhdin2YbZhyDZvtin2YrYtCDYqtiu2YTZgdin2Kog2LPYp9iu2KrZhdin2YbZiiA=

کسب رتبه برتر منطقه یک در شاخص بهره برداری از سامانه پایش تخلفات ساختمانی

رئیس اداره نظارت و مهندسی بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه یک از کسب رتبه برتر این اداره در زمینه شاخص بهره برداری از سامانه پایش تخلفات ساختمانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، علیرضا اسدی اظهار کرد: افزایش چشمگیر ساخت ‏وساز در دهه‏ های اخیر موجب افزایش تعداد تخلفات ساختمانی و ساخت ‏و سازهای غیرقانونی در محدوده شهری شده است.

وی با اشاره به اهداف اجرای سامانه پایش تخلفات ساختمانی، افزود: ثبت و رصد تخلفات ساختمانی، الکترونیکی شدن کامل فرآیند اعمال قانون، مانیتورینگ و پایش اکیپ‌های گشتی و اقدامات آن‌ها، تحلیل فضایی اقدامات نظارتی، بهره‌برداری از سوابق اعمال قانون الکترونیکی ادارات مهندسی و نظارت در شعبات کمیسیون‌های ماده صد شهر مشهد و... از جمله اهداف اجرای این سامانه است.

رئیس اداره نظارت و مهندسی بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه یک ادامه داد: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته توسط همکاران این اداره، موفق به کسب رتبه برتر منطقه یک در زمینه شاخص بهره برداری از سامانه پایش تخلفات ساختمانی در بین مناطق 13گانه مشهد شدیم.

 

آدرس کوتاه شده: