فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ۲۹۲
طبقه بندی: سال 1397
چچ
2KjYsdm+2KfZitmKINmD2YTYp9izINmH2KfZiiDYotmF2YjYsti02Yog2YbZgtin2YTZiiDZiCDYtNin2YfZhtin2YXZhyDYrtmI2KfZhtmKINiv2LEg2YXZhti32YLZhyDZitmD

برپایی کلاس های آموزشی نقالی و شاهنامه خوانی در منطقه یک

رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک مشهد از برپایی کلاس های آموزشی نقالی و شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان پسر و با هدف بهینه سازی اوقات فراغت در خانه کودک و شاهنامه این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک، منظر قالیباف با اشاره به اهداف برپایی این کلاس های آموزشی، اظهار کرد: تقویت خردگرایی، ایجاد روحیه پهلوانی و رشادت، پرهیز از رذایل اخلاقی در راستای کاهش اسیب های اجتماعی از دلایل برپایی کلاسهای آموزشی نقالی و شاهنامه خوانی است.

 

وی ادامه داد: این کلاس ها به منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با ادبیات حماسی همراه با پخش فیلم، نقل آموزه های اخلاقی، برگزاری مسابقات، اجرای نقالی و شاهنامه خوانی و...در محل خانه کودک و شاهنامه دایر شده است.

رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک درخصوص نحوه شرکت علاقه مندان در این کلاس های آموزشی، افزود: کودکان و نوجوانان می توانند به منظور شرکت در این کلاس ها، روزهای سه شنبه از ساعت 17 الی 19 به خانه  کودک و شاهنامه مراجعه کنند.

این مکان فرهنگی در کلاهدوز 16 واقع در بوستان بخارایی، هر روز از ساعت 8 تا 13 پاسخ گوی علاقه مندان است.

 

آدرس کوتاه شده: