فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ۴۳۰
طبقه بندی: سال 1391
چچ
2YXZhti32YLZhyAxINiv2LEg2KfYs9iq2YLYqNin2YQg2KfYsiDYqNmH2KfYsSDYjA==

منطقه 1 در استقبال از بهار ، شهرداری منطقه 1 با طرح پاکسازی عمومی، به استقبال بهار می رود

حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 1، در آستانه فصل بهار و استقبال از میهمانان نوروزی با اجرای برنامه پاکسازی عمومی، در راستای پاکیزگی و طراوت بخشیدن به محیط شهری، رنگ و بویی تازه به خود می گیرد.

حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 1، در آستانه فصل بهار و استقبال از میهمانان نوروزی با اجرای برنامه پاکسازی عمومی، در راستای پاکیزگی و طراوت بخشیدن به محیط شهری، رنگ و بویی تازه به خود می گیرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 1، ساسان نورین مقدم ، شهردار منطقه یک ، با اشاره به این نکته که با اجرای برنامه ای مستمر و منظم در محلات سطح منطقه بایستی منظری زیبا و درخور شهر اولین ها بوجود آورد؛ گفت: برای این منظور با همت نیروهای خدماتی این منطقه طی برنامه زمان بندی شده معین سطح حوزه از تمامی آلاینده ها، زباله ها و نخاله ها، پوسترهای زاید و... پاکسازی می شود.
وی در ادامه با اشاره به مجموعه اقدامات انجام گرفته در این خصوص گفت: پاکسازی کلی معابر و محلات از نظر تنظیف، رفت و روب، لایروبی آبروها و کانال ها، شستشوی تابلوها و علائم ترافیکی و جداول و آبروها و نرده ها، پاکسازی دیوارها، مبلمان، تابلوها از حیث پلاکارد و پوسترهای تبلیغاتی، جمع آوری خودروهای فرسوده از سطح حوزه، آسفالت ریزی، لکه گیری و... از اقدامات مهم منطقه در این راستا است.
وی ادامه داد : از اقدامات صورت گرفته در این خصوص می توان به سم پاشی و طعمه گذاری کانال ها و جوی های سطح منطقه، هماهنگی با نواحی در جهت زنده گیری سگ های ولگرد ، آزمایشات و معاینات ادواری پرسنل، تجهیز جعبه های کمک های اولیه در تمامی واحدهای منطقه، توزیع بروشورهای بهداشتی برای شهروندان حوزه استحفاظی، نظارت و کنترل نواقصات و عیوب سرویس های بهداشتی با هماهنگی فضای سبز، رسیدگی به شکایات شهروندان مبنی بر زمین های خالی، دیوار شکست و لوله های فاضلاب اشاره نمود.
شهردار منطقه 1 در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری صمیمانه شهروندان شاهد ایجاد محیط مناسب و درخور برای استقبال از میهمانان نوروزی باشیم.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده: