فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ۴۲۳
طبقه بندی: سال 1391
چچ
2YfYr9mK2Ycg2YbZiNix2YjYstmKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmF2YbYt9mC2YcgMSDYqNmHINi02YfYsdmI2YbYr9in2YYg2K/YsSDYotiz2KrYp9mG2Ycg2LPYp9mEINis2K/ZitivIDrYsdmI2YPYtCDZiCDYotiz2YHYp9mE2Kog2KzYr9mK2K8g2K7Zitin2KjYp9mGINis2KfZhtio2KfYsiAg2KLZhdin2K/ZhyDYqNmH2LHZhyDYqNix2K/Yp9ix2Yog2YXZiiDYtNmI2K8=

هدیه نوروزی شهرداری منطقه 1 به شهروندان در آستانه سال جدید : روکش و آسفالت جدید خیابان جانباز آماده بهره برداری می شود

درسایه تلاش شبانه روزی نیروهای سختکوش شهرداری منطقه 1، آسفالت آسیب دیده خیابان جانباز در کوتاهترین زمان ممکن و در آستانه سال جدید، آماده بهره برداری می شود .

درسایه تلاش شبانه روزی نیروهای سختکوش شهرداری منطقه 1 به مساحت 7000 متر مربع، آسفالت آسیب دیده بلوار جانباز در کوتاهترین زمان ممکن و در آستانه سال جدید، آماده بهره برداری می شود .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه1 ، مهندس ساسان نورین مقدم شهردار این منطقه با اعلام خبر فوق گفت : آسفالت این خیابان به علت اجرای یک پروژه عمرانی آسیب جدی دیده بود که به منظور اصلاح آن، در سایه تلاش نیروهای صدیق شهرداری منطقه 1 در یک طرح ضربتی کارهای اجرایی آن آغاز شد و حداکثر تا 5 روز آینده معبر را تحویل مردم خواهیم داد.
وی افزود: این طرح، با هدف ایجاد ترافیکی روان وتسهیل عبورومرور وهمچنین تأمین امنیت شهروندان و مسافران گرامی اجرا شده است.
شهردار منطقه 1 ادامه داد: پروژه‌ای در این بلوار در حال اجراست که به دلیل ادامه عملیات خاکبرداری آن، شهرداری نتوانست در زمانی که وعده داده بود، آن را آسفالت کند.
وی اضافه کرد: اگر شهرداری در زمان تعیین شده آسفالت بلوار جانباز را آغاز می‌کرد، نه تنها به دلیل به پایان نرسیدن خاکبرداری پروژه یاد شده باعث بروز مشکلاتی می‌شد بلکه مانع آن‌ها نیز می‌شد، از همین‌رو قرار شد بعد از پایان خاکبرداری این معبر آسفالت شده و در اختیار مردم قرار گیرد.

نورین مقدم با بیان اینکه با اتمام این پروژه موجب سهولت تردد وسایل نقلیه عمومی در مسیرهای پرتردد شهری و دسترسی آسان هموطنان به محله سجاد و محلات مجاور آن می شود ، افزود : هم اکنون این پروژه در حال طی مراحل پایانی عملیات عمرانی است که در آستانه سال نو بعنوان هدیه نوروزی برای شهروندان کلانشهر مشهد ، آماده بهره برداری می شود .
وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد که اجرای چنین طرح هایی زمینه های روان سازی ترافیک و جلب رضایت اهالی محترم این حوزه را فراهم کند.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده: