• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 187891
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

   برگزاری کارگروه تخصصی 137 منطقه یک

   کارگروه تخصصی 137 منطقه یک جناب اقای اصغری شهردار و مدیران اجرایی این منطقه و محمد امین نجیب سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد، در راستای رفع معضلات موجود و ارائه راهکارهای پیشنهادی جهت تسریع در فرایند پاسخگویی برگزار شد.
   برگزاری کارگروه تخصصی 137 منطقه یک

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، جواد اصغری شهردار این منطقه در این جلسه، با تاکید بر پاسخگویی و پیگیری موثر درخواستهای شهروندی اظهار کرد: پاسخگویی متناوب شیوه مناسبی به منظور کاستن تعارضات بین شهروندان و مدیریت شهری و تحقق ارتباط مستقیم با شهروندان و در نهایت مشارکت آنان در مسایل اجتماعی است.

   وی ادامه داد: مرکز ارتباطات مردمی 137 مسیر ارتباط شهروندان با مسئولین شهری را تسهیل بخشیده و موجب شده که درخواست های مردمی در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان مربوطه بررسی و نسبت به پاسخگویی مطلوب اقدام شود.

   شهردار منطقه یک با اشاره به اتصال سراسری سامانه "سجا" به اتوماسیون اداری "گام"، گفت: به روزرسانی فرآیندهای نوین ارتباطی یکی از نقاط تعاملی جدی با مردم است، در طی اجرای این فرآیند مدت پاسخگویی به پیام های شهروندان کمتر خواهد شد که در افزایش رضایت مندی آنان از مدیریت شهری قطعا تاثیر گزار خواهد بود.

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد نیز در این جلسه، ضمن تقدیر از همراهی این منطقه به منظور پاسخگویی به موقع به شهروندان، افزود: از ابتدای آغاز طرح اتصال سراسری سامانه سجا تا 10آذرماه بیش از 670 پیام برای این منطقه ثبت شده که تنها 5پیام به دلایل مختلف در کارتابل مانده و پاسخگویی نشده است.

   وی تصریح کرد: ۱۳۷ رسالت خود را این تعریف کرده است که رابط بین مسئولان شهری و مردم باشد و از حقوق شهروندان دفاع کند.

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح شعار مردم‌مداری در عمل اجرایی شد چرا که ما پیام‌هایی داشتیم که مثلا از سال ۹۵ جواب داده نشده بوده، اما اکنون مسئولان شهری موظف‌اند بلافاصله در کوتاه‌ترین زمان به پیام مردم پاسخ دهند.

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,099,173
  تعداد بازدید امروز : 41
  تعداد بازدید این ماه : 6,832
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 15:05
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد