• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 180742
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   طی 4 ماهه ابتدای سال جاری صورت گرفت؛


   صدوربیش از 200مورد اخطاریه تخلفات ساختمانی در منطقه یک مشهد

   رییس اداره نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه یک از صدور بیش از 200مورد اخطاریه به منظور جلوگیری از تخلفات ساختمانی در 4ماهه ابتدایی سال جاری در این منطقه خبر داد.
    صدوربیش از 200مورد اخطاریه تخلفات ساختمانی در منطقه یک مشهد

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، علیرضا اسدی اظهار کرد: این اداره با هدف رعایت اصول ایمنی در شهرسازی و اجرای دستورالعمل‌های ساختمان سازی نسبت به صدور بیش از 200 مورد اخطاریه جهت جلوگیری از تخلفات ساختمانی اقدام کرده است.

   وی ساخت و ساز اصولی، ضابطه‌مند و رعایت قوانین شهرسازی را عامل حفظ کیفیت سیمای بصری شهر و جلوگیری از مشکلات شهری در آینده دانست و افزود: توسعه شهری متناسب به عنوان یکی از مهمترین اهداف شهرداری همواره مورد توجه بوده و ساخت و ساز هرگونه ابنیه در داخل محدوده شهری مستلزم رعایت اصول و مقررات خاص مهندسی و شهرسازی است

   رییس اداره نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه یک ادامه داد: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی، اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها به عنوان بازوی اجرایی شهرداری، اصلی‌ترین واحد مقابله و جلوگیری از این گونه تخلفات شهری محسوب می‌شود.

   اسدی با تاکید بر اینکه اقدامات صورت گرفته به منظور بهبود و ارتقای محیط شهری است، عنوان کرد: داشتن شهری زیبا، با سازه‌های مستحکم و مقاوم امری است که تنها با همکاری و همیاری شهروندان محقق خواهد شد.

   وی ضمن درخواست از شهروندان مبنی بر رعایت ضوابط قانونی قبل از ساخت و ساز، افزود: توجه به ساخت و سازهای اصولی، ضابطه‌مند و رعایت قوانین شهرسازی باعث حفظ کیفیت سیمای بصری شهر می‌شود.

   تعداد بازدید: 48
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,003,883
  تعداد بازدید امروز : 1,545
  تعداد بازدید این ماه : 43,618
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/25 13:27
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد