• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : فرهنگی
   تعداد بازدید: 318
   کد: 27031
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۲/۰۴/۱۰

   کارناوال دوچرخه سوران نوجوان با شعارهای سلامتی در خیابانهای منطقه یک

   افتتاحیه طرح محله ما محله زندگی شنبه مورخ 8/4/92 با حضور دوچرخه سواران نوجوان منطقه یک با در دست داشتن پیام هایی چون پویایی و نشاط سالمندان ، نشان توانمندی آنان است،زندگی سالم با تغذیه سالم ،دنیای بدون دخانیات ، پیشگیری مقدم بر درمان است ،عمر خود را با کشیدن سیگار و قلیان کوتاه نکنیم و....... برگزار گردید.
   کارناوال دوچرخه سوران نوجوان با شعارهای سلامتی در خیابانهای منطقه یک
   افتتاحیه طرح محله ما محله زندگی شنبه مورخ 8/4/92 با حضور دوچرخه سواران نوجوان منطقه یک با در دست داشتن پیام هایی چون پویایی و نشاط سالمندان ، نشان توانمندی آنان است،زندگی سالم با تغذیه سالم ،دنیای بدون دخانیات ، پیشگیری مقدم بر درمان است ،عمر خود را با کشیدن سیگار و قلیان کوتاه نکنیم و....... برگزار گردید.
   لازم به ذکر می باشد این کارناوال به همت معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه یک و همکاری نوجوانان مساجد محله ، نیروی انتظامی و اداره راهنمایی و رانندگی ایجاد و پس از رکاب زدن در خیابانهای ارشاد ، خیام ، سجاد و در انتها بوستان مینا محل برپایی غرفه های سلامت ،شعارهای سلامتی توسط نوجوانان و مجری برنامه برای عموم شهروندان بازگو شد.
   معاون فرهنگی اجتماعی منطقه در تایید این خبر ، هدف از اجرای این طرح را ایجاد نشاط و شادابی در میان شهروندان منطقه و همچنین اهمیت موضوع سلامت به خصوص سلامت سالمندان و کودکان در میان شهروندان دانست.
    
   فریده وجدانی در ادامه افزود ، ارائه خدمات سلامت در قالب 10 غرفه تخصصی با موضوعات تغذیه سالم ، ورزش و سلامت،کودک و سلامت ، اطلاع رسانی بیماریهای عفونی و رفتارهای پرخطر، پیشگیری از اعتیاد، مشاوره خانواده، مشاوره سلامت بانوان و آقایان و........ازتاریخ 8/4/92 الی 17/4/92همه روزه از ساعت 18 الی 22 در بوستان مینا واقع در بهارستان 10 انجام می پذیرد.

    

   تعداد بازدید: 318
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,949,528
  تعداد بازدید امروز : 680
  تعداد بازدید این ماه : 27,099
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/21 09:56
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد