• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : فرهنگی
   تعداد بازدید: 175
   کد: 26981
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۲/۰۴/۰۹

   همایشی متفاوت و جذاب باعنوان توپ و دروازه در منطقه یک

   همایش توپ و دروازه برنامه ای جذاب و متفاوت از سایر همایش هایی است که تاکنون اجرا گردیده وشامل ایستگاه های تخصصی فوتسال می باشد . که برای اولین بار و به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه اجرا گردیده است .
   همایشی متفاوت و جذاب باعنوان توپ و دروازه در منطقه یک
   شهردار منطقه یک عنوان کرد: با عنایت به شروع چهارمین المپیاد ورزشی محلات و با توجه به برگزاری مسابقات فوتسال  بانوان در تاریخ 12 و 13 تیرماه امور تربیت بدنی بانوان منطقه در راستای ایجاد نشاط و شادابی وایجاد انگیزه و آشنایی بیشتر ورزشکاران با تکنیک های این رشته ورزشی همایشی تفریحی با عنوان توپ و دروازه اجرا کرد.  
   نورین مقدم در ادامه گفت : همایش توپ و دروازه  برنامه ای جذاب و متفاوت از سایر همایش هایی است که تاکنون اجرا گردیده وشامل ایستگاه های تخصصی فوتسال می باشد . که برای اولین بار و به همت امور تربیت بدنی بانوان منطقه  اجرا گردیده است .
   وی عنوان کرد :این همایش که پنجشنبه 6 تیر ماه  در مجموعه ورزشی تختی برگزار شد شامل ایستگاه های متنوع ، جدید و مرتبط با فوتسال من جمله : ایستگاه های : دریبل با توپ فوتسال ، کنترل توپ ، هدف گیری با ضربه بغل پا به توپ ، تست دروازه بانی ، شوت به سمت هدف های مختلف و... بود  که مهارت بانوان را در تکنیک های فوتسال سنجید و تجربه شرکت در یک ایستگاه جذاب را به بانوان ورزشکار رائه داد .
   درپایان افزود: شایان ذکر است بیش از 100 بانوی ورزشکار از این همایش استقبال کردند و در پایان از بانوان برتر در هر ایستگاه با جوایزی مرتبط با رشته فوتسال تقدیر به عمل آمد.
   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,099,266
  تعداد بازدید امروز : 134
  تعداد بازدید این ماه : 6,925
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 15:05
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد