• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 76
   کد: 180292
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
   در جلسه شورای سلامت منطقه یک مطرح شد؛

   برپایی کارگاه های آموزشی برای متولیان مساجد و ایستگاه ‌های صلواتی

   رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک با اشاره به برگزاری جلسه شورای سلامت این منطقه، گفت: در این جلسه مقرر شد کارگاه ها و دوره های آموزشی ویژه متولیان مساجد ، هیات مذهبی ، ایستگاه های صلواتی و... برگذار شود .
   برپایی کارگاه های آموزشی برای متولیان مساجد و ایستگاه ‌های صلواتی

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، وحید زارعی با اشاره به دستور کار این جلسه ، اظهار کرد : در این جلسه و با توجه به نزدیک شدن به ماه محرم، درخصوص روند برپایی ایستگاههای صلواتی در سطح منطقه، نحوه فراخوان هیأتهای مذهبی، اخذ تعهدات لازم از متولیان و مدیران ایستگاهها از حیث رعایت مسائل بهداشتی، ایمنی، امنیتی رعایت نظافت شهری و مسائل زیست محیطی نکاتی بیان و مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

   وی ادامه داد : محل استقرار ایستگاهها ، رسیدگی به شکایات ، برخورد قانونی با تخلفات احتمالی، همکاری و هماهنگی بین بخشی ، برگزاری همایش آموزشی ، تشکیل کارگروه جهت نظارت بر ایستگاهها و ... نیز از دیگر مطالبی بود که در این جلسه به آن تاکید شد.

   رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک تصریح کرد: در این جلسه همچنین بر مراقبت بهداشتی موادغذایی در تکایا و حسینیه ها جهت هیأتهای عزاداری و شرح وظایف متولیان امر و کنترل و نظارت روتین توسط ارگا‌نهای ناظر تاکید شد.

   زارعی به مصوبات این جلسه اشاره و بیان کرد: تشکیل کارگروه درخصوص روند برپایی ایستگاههای صلواتی، شرایط و ضوابط مورد نیاز در ایستگاهها، برگزاری کلاسهای آموزشی جهت مدیران و متولیان ایستگاههای صلواتی و چاپ و توزیع پیامهای بهداشتی ویژه مساجد از مصوبات این جلسه بود.

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,003,748
  تعداد بازدید امروز : 1,410
  تعداد بازدید این ماه : 43,483
  آخرین به روزرسانی : 1398/09/25 13:27
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد