• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 178215
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
   در جلسه شورای بهداشت منطقه یک مطرح شد؛

   لزوم اجرای اولویت های طرح اگوی شهری در سطح منطقه

   رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک با اشاره به برگزاری جلسه شورای بهداشت منطقه، گفت: در این جلسه در خصوص اجرای اولویت های طرح اگوی شهری در سطح منطقه بحث و تبادل نظر شد.
   لزوم اجرای اولویت های طرح اگوی شهری در سطح منطقه

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، وحید زارعی با بیان اینکه این جلسه با دستورکار استقبال از عید سعید قربان، پیگیری اجرای اولویت های اگوی شهری و ساماندهی وضعیت فاضلاب تانکری برگزار شد، افزود: در این جلسه باتوجه به فرارسیدن عید سعید قربان و اعزام حجاج به سفر حج، درخصوص ایستگاههای مجاز به عرضه و ذبح دام، بازارهای فعال در سطح شهر، نظارت بر وضعیت بهداشتی کشتارگاه ها ، آموزش و اطلاع رسانی به شهروندان درخصوص تبعات و خطرات ذبح غیرمجاز دام و.....مطالبی بیان و هماهنگی های لازم در این مورد انجام شد.

   وی ادامه داد: وضعیت دفع فاضلاب تولیدی در منطقه تحت پوشش، پیگیری پروژه اگوی شهری، مشکلات موجود در اتمام پروژه، دلایل تأخیر در عدم تکمیل پروژه در سطح منطقه، دفع غیربهداشتی فاضلاب در بعضی از نقاط و برخورد قانونی با متخلفین و .. نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

   رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک به مصوبات این جلسه اشاره و تصریح کرد: ارائه لیست مکان های این منطقه که طرح اگوی شهری در آنها اجرا نشده است، ارائه گزارش بازدید از مساجد توسط کارگروه مربوطه به فرمانداری و ارگانهای مربوطه و اقدام قانونی در برخورد با مراکز و ایستگاههای غیرمجاز عرضه و ذبح دام از جمله مصوبات این جلسه بود.

   زارعی آموزش و اطلاع رسانی درخصوص خطرات ذبح غیرمجاز دام و بیماری های مشترک بین انسان و دام از طریق چاپ پمفلت و بنر آموزشی و پیگیری و اقدام قانونی لازم درخصوص مراکز و اماکنی که اقدام به دفع غیربهداشتی فاضلاب تولیدی می نمایند را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد.

   تعداد بازدید: 46
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,915,657
  تعداد بازدید امروز : 894
  تعداد بازدید این ماه : 31,227
  آخرین به روزرسانی : 1398/07/25 12:22
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد