• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 161891
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
   در جلسه شورای اجتماعی محله کلاهدوز مطرح گردید؛

   لزوم آگاه سازی شهروندان از جایگاه شورای اجتماعی محلات/ توجه به ارتقا فرهنگ تفکیک زباله درسطح محله

   کارشناس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یک از برگزاری جلسه شوای اجتماعی محله کلاهدوز با هدف بررسی وضعیت شورای اجتماعی محلات و رفع معضلات و مشکلات محله خبر داد.
   لزوم آگاه سازی شهروندان از جایگاه شورای اجتماعی محلات/ توجه به ارتقا فرهنگ تفکیک زباله درسطح محله

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، حامد ضیائی با اشاره به لزوم مشارکت شهروندان در حل مشکلات و معضلات محله کلاهدوز، افزود: با افزایش میزان مشارکت مردم در امور محله معضلات و مشکلات نیز کاهش پیدا میکند؛ به همین دلیل ارتباط موثر بین اعضای شورای اجتماعی محلات و شهروندان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

   وی با اشاره به ضرورت فرهنگسازی موضوعات شهری برای شهروندان، بیان کرد:  دعوت از فرهیختگان هر محله می تواند در موضوع فرهنگسازی بسیار موثر باشد؛ همچنین ارتباط موثر و مشارکت با مدارس، مساجد و کانون های فعال سطح محله نیز  تاثیر بسزایی در فرهنگسازی برای شهروندان دارد.

   بلورچی نماینده جوانان محله کلاهدوز  و عضو شورای اجتماعی این محله نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم ارتقا جایگاه شورای اجتماعی محلات در بین شهروندان و مسوولان، گفت: با اطلاع رسانی اقدامات این شورا، انگیزه شهروندان به منظور ارائه معضلات و مشکلات محله به نمایندگان خود افزایش پیدا می کند؛ به این منظور اعضای شورای محلات باید پس از ثبت و تصویب هر مصوبه پیگیر اجرا آن باشند.

   عبادی پژوهشگر و عضو شورای اجتماعی این محله نیز با اشاره به لزوم آموزش فرهنگ شهروندی به شهروندان، افزود: ارتقا فرهنگ تفکیک زباله از مبدا نیز می تواند گامی موثر در جهت رفع برخی از معضلات محله باشد.

   گفتنی است ایجاد کارگروه تخصصی جوانان به منظور رفع مشکلات و معضلات محله و برقراری ارتباط موثر  با شهروندان به عنوان مصوبه این جلسه اعلام گردید.

    

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,733,864
  تعداد بازدید امروز : 761
  تعداد بازدید این ماه : 164,117
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/30 01:53
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد