• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 38
   کد: 161817
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴

   هفتمین جلسه شورای بهداشت منطقه یک برگزار شد

   رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه شورای بهداشت این منطقه، گفت: این جلسه با دستور کار «پیشگیری از آنفلوآنزا ، آنفلوآنزا حاد پرندگان و بیماری های واگیر دار برگزار شد.
   هفتمین جلسه شورای بهداشت منطقه یک برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، وحید زارعی با بیان این خبر، اظهار کرد: در راستای حفاظت از محیط زیست و سلامت شهروندان منطقه، هفتمین جلسه شورای بهداشت این منطقه با دستور کار پیشگیری از آنفلونزا انسانی و آنفلونزا حاد پرندگان، بیماری های واگیر دار و ……در سالن جلسات شهرداری منطقه یک برگزار شد.

    

   وی ادامه داد: با توجه به شروع فصل سرما و احتمال شیوع بیماری آنفلوآنزا و امکان شیوع بیماری آنفلوآنزا حاد پرندگان، مطالبی درخصوص این بیماری ها، راههای پیشگیری، کانونهای بیماری، لزوم نمونه برداری و انجام آزمایشهای لازم و... توسط نمایندگان محترم مرکز بهداشت و اداره کل دامپزشکی ارائه گردید و همچنین در این جلسه بر لزوم آموزش صحیح به عنوان اصل اولیه، اطلاع رسانی دقیق، فرهنگ سازی و افزایش آگاهی شهروندان تاکید شد.

   رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک درخصوص مصوبات این جلسه، گفت: در این جلسه مقرر  شد، به منظور ارتقا سطح آگاهی و پیشگیری از بیماری آنفلونزا انسانی و آنفلونزا حاد پرندگان و همچنین بیماری های واگیردار، نسبت به برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط اداره کل آموزش و پرورش و دیگر ارگانهای ذیربط، اقدامات لازم صورت گیرد.

   زارعی آموزش و اطلاع رسانی درخصوص میزان اثر واکسن برای شهروندان و ایمن سازی پاکبانان خدمات شهری باتوجه به نوع شغل و امکان تماس با منابع آلوده را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد.

    

    

    

   تعداد بازدید: 38
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,733,687
  تعداد بازدید امروز : 584
  تعداد بازدید این ماه : 164,117
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/30 01:53
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد