• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 28
   کد: 161738
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
   در جلسه شورای اجتماعی محله سناباد مطرح گردید؛

   لزوم افزایش مشارکت شهروندان در امور محله

   کارشناس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یک با اشاره به برگزاری جلسه شورای اجتماعی محله سناباد، گفت: این جلسه با دستور کار ارائه نقطه نظرات و راهکارها در خصوص معضلات و مشکلات این محله برگزار گردید.
   لزوم افزایش مشارکت شهروندان در امور محله

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، حامد ضیائی با اشاره به لزوم مشارکت شهروندان در حل مشکلات و معضلات محله سناباد، افزود: با افزایش میزان مشارکت مردم در امور محله معضلات و مشکلات نیز کاهش پیدا میکند؛ به همین دلیل ارتباط موثر بین اعضای شورای اجتماعی محلات و شهروندان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

   وی با اشاره به ضرورت فرهنگسازی موضوعات شهری برای شهروندان، بیان کرد:  دعوت از فرهیختگان هر محله می تواند در موضوع فرهنگسازی بسیار موثر باشد؛ همچنین ارتباط موثر و مشارکت با مدارس، مساجد و کانون های فعال سطح محله نیز  تاثیر بسزایی در فرهنگسازی برای شهروندان دارد.

   کارشناس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یک با اشاره به ضرورت ساماندهی ورود کاروان های پیاده، اظهار کرد: توزیع بسته های فرهنگی و تامین مواردی که با بهداشت و سلامت زائرین ارتباط دارند از اولویت های برنامه ریزی برای خدمت رسانی بهتر به این عزیزان است.

   ضیائی ادامه داد: خوشبختانه با مشارکت اعضای شورای اجتماعی محله سناباد نیروهای داوطلب فرهنگی، روانشناسی و پزشک افتخاری برای خدمت رسانی به زائرین پیاده  درحال ساماندهی می باشند تا بتوانیم خدمت گزار شایسته ای برای این عزیزان باشیم.

   گفتنی است ارتقا سطح فرهنگسازی عمومی و اعزام مبلغ و کارشناس مسائل فرهنگی و روانشناسی به مراکز اسکان زائر پیاده در محله به عنوان مصوبه این جلسه اعلام گردید.

   تعداد بازدید: 28
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,733,709
  تعداد بازدید امروز : 606
  تعداد بازدید این ماه : 164,117
  آخرین به روزرسانی : 1397/10/30 01:53
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد