• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 44
   کد: 160085
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
   به منظور رفاه حال شهروندان صورت گرفت:

   لایروبی کانال‌های سرپوشیده سطح منطقه یک

   رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک مشهد از پاکسازی کانال‌ها، مسیل‌ها و لایروبی جوی‌های سطح منطقه خبرداد.
   لایروبی کانال‌های سرپوشیده سطح منطقه یک

   به گزارش روابط عممی منطقه یک، جلال بیوکی اظهار کرد: در راستای جلب رضایتمندی شهروندی و جلوگیری از بوی نامطبوع و بروز آب‌گرفتگی، لایروبی و پاکسازی کانال‌ و جوی‌های معابر سطح منطقه به طول 6 هزار متر مربع متر مربع صورت پذیرفت.

   وی با اشاره به وظیفه جدی شهروندان درخصوص عدم تخلیه زباله و نخاله‌های ساختمانی در جوی‌ها به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و پاکیزگی بیش‌تر شهر، گفت: اجرای عملیات لایروبی با هدف روان‌سازی دفع پساب‌ها و جلوگیری از بوی بد و به منظور جلوگیری از بروز آب‌گرفتگی معابر شهری و حفظ محیط زیست ضرورت ویژه دارد؛ لذا انجام طرح لایروبی و پاکسازی کانال‌ها و جوی‌های سطح منطقه همواره در دستور کار اداره خدمات شهری این منطقه قرار دارد.

   رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک مشهد در ادامه هدف لایروبی کانال‌های آب را دفع و هدایت بهتر آبهای سطح جدول ها عنوان و تصریح کرد: پاکسازی کانال‌ها از ضایعات به منظور پیشگیری از بحران در مواقع بارندگی از جمله اهداف این عملیات است که موجب ارتقای سطح بهداشتی و جلوگیری از آب‌افتادگی معابر در مواقع بارندگی می‌شود.

   بیوکی در پایان یادآور شد: همه شهروندان در ایجاد شهری پاک و ایمن باید شهرداری را یاری کرده و از تخلیه ضایعات و پسماندها در کانال‌ها و جوی‌ها خودداری کنند زیرا مردم در کاهش خطرات و هزینه‌های مدیریت شهری نقش اساسی دارند.

    

   تعداد بازدید: 44
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,704,280
  تعداد بازدید امروز : 395
  تعداد بازدید این ماه : 16,710
  آخرین به روزرسانی : 1397/09/21 13:24
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد