• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی
   تعداد بازدید: 364
   کد: 22814
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۱۲/۲۸

   شهردار منطقه یک میهمان بیماران آسمانی امید

   در آستانه نوروز و بهار طبیعت شهردار و جمعی از معاونین و کارکنان منطقه 1 با حضور در بیمارستان امید مشهد از مرکز نگهداری کودکان مبتلا به سرطان در بیمارستان امید مشهد بازدید کرده و با اهدای گل و هدایایی به بیماران سرطانی از این مرکز عیادت کردند.
   شهردار منطقه یک میهمان بیماران آسمانی امید

   در آستانه نوروز و بهار طبیعت شهردار و جمعی از معاونین و کارکنان منطقه 1 ، رئیس و نمایندگان اعضای شورای اجتماعی محلات ناحیه یک با حضور در بیمارستان امید مشهد از مرکز نگهداری کودکان مبتلا به سرطان در بیمارستان امید مشهد بازدید کرده و با اهدای گل و هدایایی به بیماران سرطانی از این مرکز عیادت کردند.
   به گزارش روابط عمومی منطقه 1 ، ساسان نورین مقدم شهردار منطقه 1 در حاشیه این دیدار اظهار داشت:‌ در آستانه نوروز و آغاز بهار طبیعت به عیادت بیماران مبتلا به سرطان آمدیم تا شاید بتوانیم دردی از دردهای خانواده‌های درگیر با این بیماری را کاهش دهیم.
   وی با بیان اینکه این بیماران نیازمند تقویت روحیه هستند، تصریح کرد:‌ سنت پسندیده‌ای است که در روز عید به دید و بازدید می‌رویم و چه خوب است این دیدار از بیمارانی باشد که در روز عید هم تحت درمان قرار دارند.
   نورین مقدم اظهار داشت:‌ در این روز عید به دیدار این بیماران آمدیم تا احساس تنهایی نکنند و بدانند که ما همیشه در کنار آنها قرار داریم.
   شهردار منطقه 1 متذکر شد:‌ در این روز عید به دید و بازدید و دلجویی از بیماران سفارش شده و چه خوب است که با این بازدید‌ها بتوانیم بخشی از نگرانی‌ها و ناراحتی‌های کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنها را کاهش دهیم.

   گفتنی است بیمارستان امید واقع در خیابان کوهسنگی میدان الندشت مشهد با مساحتی حدود 2200 متر مربع و زیر بنا 750 متر مربع ، تحت نظارت سازمان مرکزی مبارزه با سرطان در تهران با فعالیت چشمگیر در ارائه خدمت به بیماران نیازمند و رضایت بیماران و مراجعان در سال 68 به دانشگاه علوم پزشکی مشهد واگذار گردید .بیمارستان امید جزء یکی از مراکز آموزشی تک تخصصی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با توجه به خدمت رسانی تخصصی در زمینه سرطان جزء مراکز تحقیقات و درمان وپیگیری بیماران سرطانی در کشور می باشد و بیماران مراجعه کننده از استانهای مجاور ( گلستان ، مازندران ، سمنان ، سیستان و بلوچستان ، کرمان ) و تمام استان خراسان را جوابگو است
   لازم به ذکر است در تاریخ 27 /12 / 91 ریاست ناحیه 3 شهرداری منطقه یک به همراه شورای اجتماعی محلات آن ناحیه از کودکان بستری در بیمارستان دکتر شیخ عیادت و با اهداء گل و هدایا از این عزیزان و پرسنل پرستاری این بیمارستان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
    

   تعداد بازدید: 364
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,878,782
  تعداد بازدید امروز : 919
  تعداد بازدید این ماه : 32,965
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/25 13:51
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد