• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر : فرهنگی
   تعداد بازدید: 327
   کد: 22374
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۱۲/۲۳

   برای اولین بار و به همت شورای اجتماعی محله احمدآباد صورت گرفت:
   تدوین کتاب شهدای محله احمدآباد

   رئیس شورای اجتماعی محله احمدآباد با بیان اینکه در ششمین جلسه ی این شورا تهیه بانک اطلاعاتی و تدوین کتاب شهدای محله احمدآباد مصوب گردید گفت: با توجه به اینکه این کار برای اولین بار صورت میگیرد از مردم عزیز می خواهیم باارائه مطالب مرتبط با شهدای محله از قبیل عکسهای یادگاری، خاطرات، وصیت نامه و... ما را در تهیه بانک اطلاعاتی جامع تر یاری رسانند.
   برای اولین بار و به همت شورای اجتماعی محله احمدآباد صورت گرفت:تدوین کتاب شهدای محله احمدآباد

   رئیس شورای اجتماعی محله احمدآباد با بیان اینکه در ششمین جلسه ی این شورا تهیه بانک اطلاعاتی و تدوین کتاب شهدای محله احمدآباد مصوب گردید گفت: با توجه به اینکه این کار برای اولین بار صورت میگیرد از مردم عزیز می خواهیم باارائه مطالب مرتبط با شهدای محله از قبیل عکسهای یادگاری، خاطرات، وصیت نامه و... ما را در تهیه بانک اطلاعاتی جامع تر یاری رسانند. ایشان در ادامه گفت علی رغم تبلیغات سوئی که در رسانه ها در مورد این محله صورت میگیرد این محله به نسبت ساکنینی که دارد شهدای زیادی را تقدیم انقلاب نموده است و مردم این محله مردمی مذهبی هستند و در تمام ایام سال با شرکت در برنامه های مختلف مذهبی از قبیل جلسات قرآنی، سخنرانی و روضه خوانی و... پایبندی خود را به دین به اثبات رسانده اند.
   شهروندان محله احمدآباد می توانند جهت ارائه مطالب خود در رابطه با شهدای محله احمدآباد به دبیرخانه این شورا واقع در بلوار بعثت نبش ناصر خسرو اداره ناحیه یک شهرداری مراجعه نموده یا یا با شماره تلفن 8468083 تماس برقرار نمایند.همچنین سامانه پیام کوتاه 30003300123123 هم آماده دریافت نظرها و پیشنهادهای مردم محله در رابطه با این موضوع و سایر موضوعات محلی می باشد.
    

   تعداد بازدید: 327
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,878,791
  تعداد بازدید امروز : 928
  تعداد بازدید این ماه : 32,974
  آخرین به روزرسانی : 1398/06/25 13:51
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد