• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 60
   کد: 155884
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
   در قالب طرح مهربان ترین پدر صورت گرفت؛

   تقدیر از فرزندان دختر همکاران منطقه یک

   رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک مشهد با اشاره به اجرای طرح مهربانترین پدر، گفت: در قالب این طرح با حضور در منزل برخی از همکاران منطقه یک، از دختران آنان تقدیر شد.
   تقدیر از فرزندان دختر همکاران منطقه یک

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، منظر قالیباف با بیان اینکه دین مبین اسلام و ائمه معصومین نسبت به دختران و جایگاه آنان توجه ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: هدف از این برنامه ها ارج نهادن به مقام دختران در جامعه و الگو پذیری دختران از زندگی ائمه خصوصا کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) در راه زندگی خود می باشد.

   وی به مجموعه فعالیت‌ها و اقدامات باداره فرهنگی به منظور افزایش مشارکت اجتماعی و فرهنگی دختران منطقه یک، تصریح کرد: انجام فعالیت‌های فرهنگی را یکی از رسالت‌های مهم این اداره است؛ با برگزاری جشنواره‌های متعدد فرهنگی و ورزشی تلاش می‌کنیم زمینه حضور دختران را در تمام عرصه‌های فرهنگی فراهم کنیم.

   رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک مشهد با بیان این که دختران امروز، مادران آینده جامعه هستند، افزود: دختران به منظور بالندگی فکری و جسمی و تقویت توانمندی در تربیت نسل‌های بعد، نیازمند توجه و مراقبت ویژه خانواده‌ها و نهادهای دست‌اندرکار امر تعلیم، تربیت و پرورش هستند.

   لازم به ذکر است در این بازدید که معاون اجرایی، رییس اداره فرهنگی و اجتماعی، رییس روابط عمومی، فرمانده پایگاه بسیج منطقه و... حضور داشتند؛ با اهدایی هدایایی ارزنده از فرزندان دختر همکاران این منطقه تقدیر شد.
    


    

   تعداد بازدید: 60
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,686,509
  تعداد بازدید امروز : 589
  تعداد بازدید این ماه : 43,015
  آخرین به روزرسانی : 1397/08/29 09:39
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد