• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 154840
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   به همت اداره فرهنگی و اجتماعی؛

   برگزاری نشست غنی سازی اوقات فراغت در مساجد منطقه یک

   نشست صمیمانه رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه یک با فعالین برگزارکننده طرحهای غنی سازی اوقات فراغت در مساجد این منطقه برگزار شد.
   برگزاری نشست غنی سازی اوقات فراغت در مساجد منطقه یک

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، در ابتدای این نشست رییس اداره فرهنگی و اجتماعی این منطقه ضمن برشمردن اهمیت فعالیت‌های تشکلهای فرهنگی مردم نهاد در محلات به ویژه در فصل تابستان از تلاشهای خودجوش و دلسوزانه آنان تقدیر کردند.

   وی ادامه داد: سعی ما در شهرداری منطقه یک این است که بتوانیم نیازمندیهای تشکلهای مردم نهاد در موضوع تامین سخت افزار برنامه های میدانی آنان را تامین نماییم.

   قالیباف با اشاره به برشمردن برخی مناسبتهای پیش رو از اجرای مردمی جشنهای دهه کرامت در سطح منطقه خبر داد و از نمایندگان تشکلها دعوت کردند درصورتیکه قادر به برگزاری جشنهای دهه کرامت در بوستانها و فضاهای روباز سطح منطقه هستند، هرچه سریعتر درخواستهای خود را به اداره فرهنگی ارائه نمایند.

    در ادامه این نشست صمیمانه نمایندگان تشکلهای مردم نهاد به بیان دیدگاه های خود در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی پرداخته و دغدغه ها و انتظارات خود را از حوزه فرهنگی شهرداری منطقه یک بیان کردند.

    علمداری مسئول تشکل غیر دولتی حمایت از محیط زیست و حیوانات ضمن بیان توانمندیهای مجموعه خود، از حمایتهای حوزه فرهنگی به منظور برگزاری برنامه های مختلف به ویژه آخرین برنامه این تشکل که مربوط به انعقاد تفاهم نامه با شرکت برق برای دعوت مردم به کاهش مصرف انرژی برق بود ، تقدیر کردند.

   درانی نماینده مسجد قائم واقع در خیابان قائم از آمادگی برای  برپایی ایستگاه فرهنگی 10روزه  به مناسبت دهه کرامت  با مشارکت مساجد دیگر سطح منطقه در بوستان شهید کلاهدوز در صورت حمایت سخت افزاری شهرداری خبر داد.

   بلورچی نماینده مسجد امام رضا (ع)، خواستار اعلام دقیق نوع حمایتهای شهرداری از برنامه های فرهنگی مساجد در طول سال شده و همچنین درخواست تکرار اجرای برنامه هایی چون به رنگ خدا را مطرح کرد.

   خدیوی نماینده مسجد ولیعصر (عج) ضمن اعلام گزارش عملکرد مختصر این مسجد از استقبال شهروندان از برگزاری برنامه های میدانی از جمله اجرای پاتوقهای سرود به مناسبتهای مختلف در خیابان راهنمایی، فضاسازی محدوده مسجد در مناسبتهای مختلف و برگزاری نماز پرشکوه عید سعید فطر در محله ، از وضعیت نامناسب اجتماعی بوستان بخارایی در خیابان راهنمایی خبرداد و خواستار حمایت بیشتر شهرداری از اجرای برنامه های اجتماعی در سطح بوستانهای منطقه به ویژه بوستان بخارایی شد.

   در پایان این نشست صمیمانه مقرر گردید حاضرین در جلسه ایده ها و پیشنهادات خود را برای بهبود وضعیت فرهنگی و اجتماعی منطقه به حوزه فرهنگی این منطقه تحویل دهند.

   تعداد بازدید: 46
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,686,537
  تعداد بازدید امروز : 617
  تعداد بازدید این ماه : 43,043
  آخرین به روزرسانی : 1397/08/29 09:39
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد