• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 54
   کد: 154723
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
   به منظور بررسی وضعیت بهداشتی و ایمنی صورت گرفت؛

   بازدید از مساجد سطح منطقه یک

   رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک مشهد با اشاره به بازدید از مساجد سطح این منطقه، گفت: این بازدیدها طبق مصوبه کارگروه مساجد شورای بهداشت منطقه یک صورت گرفت.
   بازدید از مساجد سطح منطقه یک

   به گزارش روابط عمومی منطقه یک، منظر قالیباف با بیان اینکه این بازدید در راستای بررسی وضعیت بهداشتی و ایمنی مساجد صورت گرفت، اظهار کرد: در دوره اول قبل از ماه مبارک رمضان از  6مسجد سطح منطقه و در این دوره نیز از 5 مسجد صاحب الزمان(عج)، الله اکبر، پنجتن آل عبا، امام محمد تقی(ع) و مسجد حضرت رقیه(س) بازدید به عمل آمد.

   وی ادامه داد: در این بازدید که نمایندگان آتش نشانی، مرکز بهداشت شماره 3، سازمان اوقاف، مرکز امور مساجد و شهرداری منطقه یک حضور داشتند وضعیت کپسول های آتش نشانی، نحوه گازکشی و... از نظر ایمنی بررسی و تذکرات لازم در این خصوص به اعضای هیات امنا مساجد داده شد.

    رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک مشهد با بیان اینکه وضعیت بهداشتی مساجد نیز بررسی شد، افزود: وضعیت سرویس های بهداشتی، تهویه، آبدارخانه و... مساجد نیز مورد بررسی قرار گرفت.

   قالیباف با بیان اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات مساجد استفاده از پنل به منظور زیباسازی فضا است، تصریح کرد: این پنل ها قابلیت اشتعال داشته و از نظر بهداشتی نیز محلی برای زندگی حشرات موذی هستند؛ بهترین جایگزین برای این پنل ها استفاده از رنگ روغنی برای رنگ آمیزی دیوارها می باشد.

   وی یادآور شد: متاسفانه برخی از مساجد نکات لازم را رعایت نمی کنند که این موضوع موجب افزایش خطر در این مکان مقدس می شود؛ امیدواریم با انجام این بازدیدها بتوانیم سهم هرچند اندکی در پیشگیری از حوادث و خطرات داشته باشیم.

    

   تعداد بازدید: 54
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,686,464
  تعداد بازدید امروز : 544
  تعداد بازدید این ماه : 42,970
  آخرین به روزرسانی : 1397/08/29 09:39
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد