23°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،30 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 20
    کد: 153218
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

    روکش آسفالت 9هزار مترمربع از معابر منطقه یک

    رییس اداره فنی وعمران شهرداری منطقه یک از اجرای روکش آسفالت 9 هزار متر مربع از معابر بلوار ناصرخسرو خبر داد.
    روکش آسفالت 9هزار مترمربع از معابر منطقه یک

    به گزارش روابط عمومی منطقه یک، حمیدرضا معلم با اعلام این خبر، افزود: تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود؛ در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت بلوارناصرخسرو باهدف افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری اجرا شد.

    وی با بیان اینکه این پروژه حد فاصل ناصرخسروی یک تا بلوار بعثت به صورت دوطرفه اجرا شده است، گفت: در طی اجرای این پروژه بیش از 9هزار متر مربع از معابر این محدوده روکش اسفالت شد.

    رییس اداره فنی وعمران شهرداری منطقه یک با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مشکلات عدم دوام و کیفیت لازم روکش آسفالت، مربوط به دمای نامناسب آسفالت در زمان پخش و اجرا و همچنین عدم تراکم مناسب آن است، اظهار کرد: با استفاده از ماشین مکانیزه لکه‌گیری مجهز به فینیشر مشکل شن‌زدگی آسفالت در پروژه‌های ترمیم معابر به طور کامل برطرف می‌شود.

    معلم منطقه یک مشهد را یکی از مناطق مرکزی و پرتردد شهر دانست و افزود: اجرای پروژه ترمیم و بهسازی معابر پرتردد و مهم منطقه به دلیل استهلاک بالای آسفالت معابر هسته مرکزی و مهیا نمودن معابر با کیفیت مطلوب‌تر جهت تردد شهروندان از جمله برنامه‌هایی است که به مروردر طول سال محقق می‌شود.

    تعداد بازدید: 20
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر