23°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،30 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 27
    کد: 152939
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
    به همت اداره نظارت؛

    جلوگیری از 200تخلف ساختمانی در منطقه یک مشهد

    رییس اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه یک مشهد از صدور بیش از 200 مورد اخطاریه به منظور جلوگیری از تخلفات ساختمانی در دوماهه ابتدایی سال جاری در این منطقه خبر داد.
    جلوگیری از 200تخلف ساختمانی در منطقه یک مشهد

    به گزارش روابط عمومی منطقه یک، علیرضا اسدی بیان کرد:  رویکرد اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای  این منطقه، رسیدگی به امور متخلفان ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز و فاقد استحکام بنا  به منظور تکریم حقوق شهروندان است.

    اسدی همچنین با اشاره به برخی از مشکلات ناشی از ساخت و سازهای غیرمجاز، گفت: ساخت و ساز غیرمجاز علاوه بر نازیبایی بصری شهر موجب مشکلات بهداشتی، مشکلات ترافیکی و ایجاد بناهایی غیر مستحکم خواهد شد که در نهایت مسیر توسعه شهری را مسدود می‌کند.
    وی با اعلام تشکیل حدود 630 مورد استعلام و ارجاع پرونده از سوی شهرسازی، در دوماهه ابتدایی سال، اظهار کرد: کلیه موارد مغایر با پروانه نظیر احداث طبقات غیرمجاز، واحد غیرمجاز، پیشروی طولی و ارتفاع غیرمجاز، کنترل و موارد تضییع حقوق شهروندان نیز پیگیری شده است.

    رییس اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه یک مشهد افزود: بازدید فنی و رسیدگی به عدم استحکام بنا و رعایت نکات ایمنی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این منطقه بوده که در این راستا بیش از 4200 مورد بازدید فنی انجام شده است.
    اسدی با تاکید بر اینکه اقدامات صورت گرفته در جهت بهبود و ارتقای محیط شهری است، ادامه داد: داشتن شهری زیبا با سازه‌های مستحکم و مقاوم امری است که تنها با همکاری و همیاری شهروندان محقق خواهد شد.

     

    تعداد بازدید: 27
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر