• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 45
   کد: 150980
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
   به همت اداره خدمات شهری؛

   صدور بیش از 250 اخطاریه سد معبر در منطقه یک مشهد

   رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک مشهد از صدور بیش از 250 مورد اخطاریه به اصناف و سد معبر از ابتدای سال جاری خبر داد.
   صدور بیش از 250 اخطاریه سد معبر در منطقه یک مشهد

    به گزارش روابط عمومی منطقه یک، جلال بیوکی در این خصوص، گفت:  رعایت ضوابط و قوانین از سوی شهروندان به صورت مستقیم در شکل‌گیری نمای کلی منطقه موثر است و یقینا به ایجاد آرامش، نشاط اجتماعی، حفظ و افزایش بهداشت روانی جامعه منجر خواهد شد.
   وی با بیان اینکه درحال حاضر پدیده نابهنجار سد معبر یکی از مشکلات اساسی شهرها محسوب می‌شود و رفع آن، یکی از وظایف اصلی شهرداری است، افزود:  هرروزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی، مانع اعمال حق دیگران می‌شوند که شهرداری بنا به وظیفه خود، مکلف به رسیدگی به این موضوع و جلوگیری از سدمعبر است.
   رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک مشهد با اشاره به صدور بیش از 250 اخطاریه سد معبر از ابتدای سال جاری، اظهار کرد:  جمع آوری 50 بساط دستفروشی و بیش از 45 مورد گلفروشی غیرمجاز از دیگر اقدامات اداره خدمات شهری در راستای تامین رضایت شهروندان این منطقه است.

   بیوکی با تاکید بر این موضوع که نصب بدون ضابطه و مجوز تابلو، پرده و سازه نازیبا در سطح منطقه، جلوه زیبایی به همراه نخواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به اینکه تابلوهای نازیبا، منظره زشتی از چهره منطقه در ذهن شهروندان تداعی می‌سازد، بیش از 80 مورد از تابلوهای فاقد مجوز و نازیبا جمع‌آوری شد.

   تعداد بازدید: 45
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 4,686,742
  تعداد بازدید امروز : 822
  تعداد بازدید این ماه : 43,248
  آخرین به روزرسانی : 1397/08/29 09:39
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد