25°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 28
    کد: 148335
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
    استقبال از بهار 97 در منطقه یک؛

    بازدید از آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد

    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک گفت: در راستای اقدامات استقبال از بهار 97 با حضور در آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد به مسوولان و معلولین این مرکز گلدان هایی اهدا شد.
    بازدید از آسایشگاه معلولین شهید فیاض بخش مشهد

    به گزارش روابط عمومی منطقه یک، فریده وجدانی با اعلام این خبر، تصریح کرد: در این بازدید اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه و اعضای دو سمن بنیاد امید ایرانیان و همیاران محیط زیست نیز حضور داشتند.

    وی با بیان اینکه رییس هیئت مدیره این مرکز از اعضای شورای اجتماعی محله فلسطین هستند، اظهار کرد: حضور این فرهیختگان در شورای اجتماعی محلات منطقه یک موجب افتخار ما است.

    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک با ابراز خرسندی از حضور در این موسسه خدمت به معلولان را توفیق ارزنده ای دانست که خداوند نصیب هرشخصی نمی کند و اظهار داشت : خدمت به این بخش از جامعه جز با نیت خدایی امکان پذیر نیست.

    وجدانی همچنین اصل آموزش و آماده نمودن معلولین برای مستقل شدن و ورود به بطن جامعه را از نکات  قابل ملاحظه ای دانست که درآسایشگاه شهید فیاض بخش بیش از همه مورد توجه قرار گرفته است.

    لازم به ذکر است در این بازدید ضمن اهدای گل  وشیرینی به مسوولان و معلولین مرکز افراد حاضر ساعتی با انان به گفت وگو پرداخته و با اجرای موسیقی سنتی لحظات شادی را برای این معلولین عزیز فراهم کردند.

     

    تعداد بازدید: 28
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر