17°C نیمه ابری
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،02 فروردین 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 28
    کد: 141810
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
    به همت اداره خدمات و محیط زیست شهری؛

    جمع آوری 175متکدی در منطقه یک مشهد

    رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک مشهد از جمع آوری حدود 175 متکدی از سطح منطقه در سه ماهه نخست سال خبر داد.
    جمع آوری 175متکدی در منطقه یک مشهد

    به گزارش روابط عمومی منطقه یک، جلال بیوکی با بیان اعلام این خبر، عنوان کرد: جمع‌آوری متکدیان یکی از برنامه‌های روزانه حوزه سد معبر این منطقه است که به صورت مستمر تا پایان سال نیز ادامه دارد و با جدیت از سوی حوزه مذکور پیگیری می‌شود.

    وی پدیده‌ تکدی‌گری‌ را یکی از نارسایی‌های اجتماعی که اغلب درکلان شهرها ومناطق پرجمعیت ظهور و بروز پیدا می‌کند، دانست و بر لزوم برخورد جدی با این پدیده تاکید کرد

    رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه یک مشهد با اشاره به نقش شهروندان در برخورد جدی با متکدیان، گفت: شهروندان نیز در کاهش این آسیب اجتماعی موثر هستند زیرا در صورتی که مردم با شناخت دقیق‌ از نیازمندان و مستمندان واقعی به پرداخت کمک‌های نقدی و غیر نقدی خویش در ساز و کارهای مشخص بپردازند؛ سو استفاده متکدیانی که به صورت سازماندهی شده و یا با تحریک احساسات و عواطف انسانی شهروندان به کسب درآمدهای اینچنینی می پردازند، به نحو قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

    بیوکی در پایان یادآور شد: شهرداری منطقه یک نیز درجمع‌آوری متکدیانی که باعث مخدوش شدن چهره وسیمای شهر می‌شوند درحد توان و اختیارات خود، از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

     

    تعداد بازدید: 28
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر