25°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 48
    کد: 131099
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
    طی سه ماه نخست سال جاری انجام شد؛

    اجرای 15 حکم قلع بنا در منطقه یک

    رییس اداره مهندسی و نظارت برساخت و سازهای شهرداری منطقه یک مشهد از اجرای 15 حکم قلع بنا برای ساختمان‌های غیرمجاز منطقه خبر داد.
    اجرای 15 حکم قلع بنا در منطقه یک

    به گزارش روابط عمومی منطقه یک، علیرضا اسدی با اعلام این خبر، اظهار کرد: اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای منطقه یک مشهد در راستای اجرای آرای قطعی کمیسیون‌های ماده 100 مبنی بر قلع بنا با رعایت تشریفات قانونی و با هدف کاهش تخلفات ساختمانی اقدام به اجرای آرای قلع و قمع ساختمان‌های غیرمجاز می‌کند.

    وی با تاکید بر اینکه در ساخت و سازهای غیر مجاز، متضرران واقعی خود شهروندان هستند، عنوان کرد:  شهرداری در اجرای قوانین ساخت و ساز بسیار قوی عمل خواهد کرد؛  برخی افراد سودجو و متخلف، بدون توجه کافی به اطلاعیه‌های شهرداری اقدام به ساخت ملک‌هایی فاقد قوانین اولیه ساخت و ساز می‌کنند و با مشکلات زیادی رو به رو می‌شوند که متضرران واقعی آن نیز خودشان هستند .

    اسدی شهرداری را در جهت تامین ایمنی و حفظ حقوق شهروندان مسوول دانست و افزود: تخریب این بناها با هدف برخورد با ساخت وسازهای غیرمجاز، غیر اصولی و احقاق حقوق سایر شهروندان است.

    رییس اداره مهندسی و نظارت برساخت و سازهای شهرداری منطقه یک مشهد اضافه کرد: درصورت اطلاع از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز شامل طبقه مازاد، پیشروی طولی، مزاحمت و مشرفیت، خلاف ضابطه تراکمی و... به صورت جدی و قاطعانه با متخلفان برخورد خواهد شد.

    تعداد بازدید: 48
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر