31°C اکثرا آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 371
    کد: 114611
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
    اداره ناحیه 1 شهرداری منطقه یک

    برگزاری جلسه شورای اجتماعی محله ارشاد در آذرماه

    شورای اجتماعی محلات فرصتی جهت استفاده و بهره گیری از ظرفیت های محله با تکیه بر انسجام اجتماعی،خود باوری و روحیه تعاون در میان شهروندان
    برگزاری جلسه شورای اجتماعی محله ارشاد در آذرماه

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک: جلسه شورای اجتماعی محله ارشاد با حضور هیئت مدیره 512 و 600 دستگاه، معاون فرهنگی و اجتماعی، ریاست ناحیه یک و اعضای شورای اجتماعی محله در نمازخانه شهرداری منطقه یک برگزار گردید.
    در این جلسه به معرفی اشخاص، موسسات و تشکل‌های فعال سطح محله جهت شرکت در نمایشگاه مشهد فجر آفرین، ارائه برنامه های موضوعی در هفته وحدت و تصمیم به احداث زمین ورزشی در محوطه 512 دستگاه، گرفته شد.
    همچنین از مصوبات این جلسه می توان به عقد تفاهم نامه ای ما بین شهرداری و هیئت مدیره 512 دستگاه مبنی بر تشکیل جلسه ای با حضور رئیس اداره فضای سبز و اداره فنی عمران منطقه در خصوص رفع مشکلات محله ارشاد همچون بهسازی پیاده روهای بوستان 600 دستگاه ویژه سالمندان و کاشت گل و درخت در مجموعه این پارک به منظور زیبا سازی و افزایش رفاه محله اشاره کرد.
    در این مصوبه می توان از برگزاری اردوهای زیارتی ویژه ساکنین وسالمندان و همچنین ارائه اسامی موسسات، تشکل های فعال و افراد شاخص محله جهت استفاده در امور فرهنگی اجتماعی نام برد.

    تعداد بازدید: 371
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر