• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 346
   کد: 114522
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
   شهرداری مشهد خبر داد

   کسب رتبه اول شهردار منطقه یک مشهد در عملکرد معاونت فرهنگی و اجتماعی

   معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه یک، طی اخرین ارزیابی شهرداری مشهد از مناطق 13 گانه، موفق به کسب رتبه نخست شد.
   کسب رتبه اول شهردار منطقه یک مشهد در عملکرد معاونت فرهنگی و اجتماعی

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک: طی ارزیابی سه ماهه دوم شهرداری از مناطق 13 گانه مشهد، منطقه یک موفق به کسب رتبه اول در حوزه معاونت فرهنگی واجتماعی شده و لوح زرین دیگری بر افتخارات خود افزود.
   در این ارزیابی که توسط حوزه پژوهش های شهرداری مشهد از معاونت فرهنگی اجتماعی مناطق صورت می پذیرد، 7 مولفه مورد بررسی قرار می گیرد که شامل: 1_میزان حمایت از تشکل ها و سازمان های مردم نهاد فرهنگی و اجتماعی 2_اهتمام در توسعه تجهیز و ترمیم مساجد و مراکز فرهنگی اجتماعی 3_پیگیری و جدییت در احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر 4_تلاش برای اجرای آموزش های فرهنگی و شهروندی و کیفیت مراسم و فعالیت های فرهنگی، ورزشی، و زیارت و گردشگری 5_راهبری مناسب مراکز ورزشی، فرهنگی و گردشگری 6_پیگیری برای خلق المان ها و آثار هنری و نقاشی دیواری 7_اهتمام در تقویت شورای اجتماعی محلات و همکاری با شهر آراء محله. در این ارزیابی حداکثر دریافت نمره 79 می باشد که شهردار منطقه یک با کسب نمره 75 موفق به دریافت رتبه اول در بین مناطق 13 گانه مشهد شد.
   جواد اصغری شهردار منطقه یک ضمن تقدیر و تشکر از معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه ضمن آرزوی توفیق روز افزون خدمت رسانی به شهروندان شهر بهشت اظهار داشت: باید قدر ظرفیت های مردمی منطقه را دانست و از این بستر مناسب نهایت استفاده را درامور فرهنگی اجتماعی نمود.
   وی تاکید کرد از نیروی پر شور جوانان و نوجوانان در منطقه نباید غافل شد و از پویایی و خلاقیت این پتانسیل مناسب در امور فرهنگی اجتماعی، ورزشی و مذهبی باید بهره گرفت.
   شهردار منطقه در ادامه اظهار داشت: از اولویت های این منطقه خدمت رسانی و توجه بیشتر به تشکل ها و شوراهای اجتماعی محلات، افزایش اماکن ورزشی به منظور تقویت نشاط و سرزندگی میان شهروندان، فضا آرایی شهری در مناسبت های مختلف و توجه ویژه به مساجد و اماکن مذهبی فرهنگی که بستر مناسبی جهت تقویت فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر می باشد که در همین زمینه از معاون فرهنگی اجتماعی منطقه خواست تا با ادامه تلاش در حوزه فرهنگ سازی سعی در نهادینه کردن این فریضه الهی میان شهروندان را داشته و اهتمام بیشتری نسب به ان نشان دهند.

   تعداد بازدید: 346
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,120,662
  تعداد بازدید امروز : 121
  تعداد بازدید این ماه : 9,893
  آخرین به روزرسانی : 1399/04/12 13:48
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد