23°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،30 خرداد 1397
 • ورود
 
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی
    تعداد بازدید: 117
    کد: 62720
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۲/۱۳

    با هدف افزایش سرانه فضای سبز در منطقه یک مشهد صورت گرفت؛
    ارائه نهال رایگان به شهروندان در خیابان ارشاد همزمان با هفته درختکاری

    منطقه یک محروم‌ترین منطقه مشهد در بحث فضای سبز است لذا می‌طلبد تا شهروندان در قالب الگوی مشارکتی، باعث افزایش سرانه فضای سبز و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی گردند.
    با هدف افزایش سرانه فضای سبز در منطقه یک مشهد صورت گرفت؛ ارائه نهال رایگان به شهروندان در خیابان ارشاد همزمان با هفته درختکاری

     شهردار منطقه یک مشهد گفت: در هفته درختکاری، ارائه نهال رایگان به شهروندان در خیابان ارشاد یک انجام می‌شود.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری مشهد، ساسان نورین مقدم در گفتگو با برنامه زنده رادیویی "شهرما" اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی برای پاسداشت سنت حسنه درختکاری و توسعه کاشت درختان در دستور کار قرار گرفته است..
    وی افزود: برنامه‌های هفته درختکاری با مشارکت فعال شورای اجتماعی محلات و شهروندان ساکن در منطقه انجام می‌شود.
    شهردار منطقه یک مشهد عنوان کرد: همچنین توزیع نهال رایگان بعنوان یکی از برنامه‌های اصلی هفته درختکاری انجام می‌شود که این مهم در خیابان ارشاد یک صورت می‌پذیرد.
    نورین مقدم بیان کرد: منطقه یک محروم‌ترین منطقه مشهد در بحث فضای سبز است لذا می‌طلبد تا شهروندان در قالب الگوی مشارکتی، باعث افزایش سرانه فضای سبز و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی گردند.
    وی با اشاره به کاشت درخت در فضای سبز آیلندها و پیاده‌روها توسط شهرداری، اظهار داشت: کاشت درخت در پیاده‌روهای معابر فرعی و حیاط منازل توسط شهروندان با ارائه نهال رایگان به مردم توسط شهرداری صورت می‌گیرد.

    تعداد بازدید: 117
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر