• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 14
   کد: 197971
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳

   اقدامات شهرداری منطقه یک در آستانه عید سعید فطر

   رئیس اداره خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه یک از اقدامات عملی نصب المان و آذین بندی این منطقه در آستانه عید سعید فطر خبرداد.
   اقدامات شهرداری منطقه یک در آستانه عید سعید فطر

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مشهد، وحید زارعی با بیان این خبر، اظهار کرد: در راستای اقدامات اجرایی برگزاری مراسم با شکوه عید سعید فطر، معابر مقابل مساجد و محلهای برپایی اقامه نماز عید فطر با استفاده از 3 دستگاه تانکر فشار قوی تنظیف و ضد عفونی خواهد شد.

   وی ادامه داد: در این عملیات طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و با توجه به وضعیت کنونی علاوه بر در نظر گرفتن فضای باز با همکاری هیآت مذهبی در دو نقطه سطح منطقه شامل: بلوار بعثت – خیابان بعثت 9 (بلوار ناصرخسرو) و خیابان صاحب الزمان (عج) حدفاصل میدان صاحب الزمان (عج) تا خیابان دانشگاه نماز باشکوه عید فطر  برگزار می گردد.

    ئیس اداره خدمات شهری و محیط زیست در خصوص آماده سازی و فضا سازی شهر جهت استقبال از عید سعید فطر بیان کرد: عید فطر از مناسبتها و اعیاد مهم مذهبی بوده و در این راستا با ایجاد فضای بصری مناسب و شاد 8 المان مناسبتی که ترکیبی از سازه حجمی ، نور و گل آرایی میباشد آماده و در نقاط مختلف معابر اصلی منطقه مستقر گردید و ادامه داد: از ابتدای هفته گذشته و پس از پایان مراسم لیالی پر فیض قدر، اکیپهای تأسیساتی این اداره در سطح منطقه فعال بوده و عملیات آماده سازی و رفع نواقص آذین بندیها را بصورت کامل و معبر به معبر انجام داده اند.

   وحید زارعی افزود: با همکاری اداره کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری ، صندوق های جمع آوری فطریه در معابر، میادین و تقاطع های سطح منطقه از طرف موسسات خیریه دارای مجوز و دیگر مراکز مجاز مستقرشده و برابر دستورالعمل مربوطه و با همکاری شورای ذکات شهرستان مشهد با موارد غیرمجاز و فاقد مجوز برخورد خواهد شد.

    

   تعداد بازدید: 14
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پیوندها
  اطلاعیه
  شورای اجتماعی محله
  سایت های مرتبط
  ویژه همکاران
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 5,099,273
  تعداد بازدید امروز : 141
  تعداد بازدید این ماه : 6,932
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 15:05
 • ارتباط با ما
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط منطقه 1 شهرداری مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد